Meistriškumo pamokos

2019_meistrisk2019-11-15 dieną Šilutės meno mokykloje vyko seminaras „Teisingas jaunųjų pianistų fortepijoninės technikos įgūdžių formavimas. Principai ir pavyzdžiai pradedantiesiems ir pažengusiems pianistams“ bei meistriškumo pamokos. Renginį inicijavo ir organizavo Šilutės meno mokyklos mokytoja ekspertė Liudmila Kašėtienė ir meno mokyklos mokytojai.

Šį kartą sulaukėme lektoriaus iš Danijos, Aargus karališkosios muzikos akademijos profesoriaus, „Gradus“ muzikos mokyklos direktoriaus Martin Lysholm Jepsen’o.Seminaro temos aktualumas sulaukė ypatingo mokytojų ir mokinių dėmesio iš viso Vakarų Lietuvos regiono. Dalyvavo virš 60 dalyvių iš Klaipėdos, Gargždų, Platelių, Telšių, Priekulės, Pagėgių, Tauragės, Šilalės ir Šilutės muzikos ir meno mokyklų.

Visi mokytojai ir mokiniai buvo sužavėti profesoriaus profesionalumu ir kartu bendravimo paprastumu, žinių bei įgūdžių betarpišku perteikimu. Jautėsi abipusis ryšis ir supratimas tarp lektoriaus ir klausytojų. Svečias išvyko maloniai nustebintas mokytojų susidomėjimu ir profesionaliai paruoštų mokinių pasirodymais. Tikimės tolimesnio kūrybinio bendradarbiavimo.

Daugiau nuotraukų rasite ČIA