Naujienos iš Kintų skyriaus

Paroda Klaipėdos universitete

2018_Liekis_parod_kuKlaipėdos universiteto, tęstinių studijų institute surengta Šilutės meno mokyklos, Kintų dailės klasės mokinių retropsektyvinė paroda, kurioje eksponuojami vaikų kūrybiniai darbai, sukurti praeitais, 2017 – 2018 mokslo metais. Prieš tai darbai pabūvojo Kintų mistelio bibliotekoje, vėliau Šilutės F. Bajoraičio bibliotekos parodų salėje.
Parodoje eksponuojami vaikų grafikos ir tapybos kūriniai, atlikti įvairiomis, tiek tradicinėmis, tiek ir mišriomis technikomis. Didžiąją dalį kūrinių sudaro vasaros plenero metu sukurti peizažai su Kintų miestelio vaizdais, architektrūriniais statiniais, natiurmortai, grafikos estampai.
KU tęstinių studijų instituto direktorė dr. doc. I. Zubrickienė pasidžiaugė mokinių kūrybiniais darbais, jų gebėjimais kurti ir perteikti mintis, todėl ir ateity lauks vaikų piešinių, kurie ne tik papuoš pastato erdvę, bet ir džiugins studentus ir dėstytojus. Daugiau nuotraukų rasite ČIA


 

Rudens ženklai: linijos, dėmės ir faktūros

2018_Liekis_gamtos_akcijaŠiltos, nesibaigiančio rudens dienos ir gaivus oras kviečia kuo daugiau laiko pralesti gryname ore, kur galima ne tik sveikai pajudėti, bet ir sudalyvauti meninėje, ekologinėje akcijoje. Kintų dailės klasės mokiniai, kartu su mokytoju A. Liekiu, Kintų miške, kūrė kompozicijas iš gamtinės medžiagos tema: “Rudens ženklai: linijos, dėmės ir faktūros“. Mokiniai ne tik dėliojo šakas ar įvairiaspalvius medžių lapus, bet ir patys panoro tapti piešinio dalimi ir taip įsilieti į gamtą, todėl mielai puozavo kartu su sukurtomis kompozicijomis….

Daugiau nuotraukų rasite ČIA


Parengta pagal dailės mokytojo metodininko A. Liekio informaciją

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Reklama