Šilutės atvirlaiškis

2017_Silutes_atvirlaiskis12017-12-09 Pagaliau graži ir šmaikšti idėja išvydo dienos šviesą – jau atspausdintas pagrindinėms žiemos šventėms skirtas atvirukas – atvirlaiškis. Sveikindami juo artimuosius bei draugus turėtumėm pasauliui nešti žinią, kaip mes čia, Šilutėje, gyvenam. Ar bent kaip atrodom iš šalies…   

Jį sukūrė visuomet smagių idėjų bei sveiko humoro nestokojantis meno mokykloje dirbantis dailininkas Andrius Sirtautas. Paklaustas, kaip gimė mintis parodyti potvynio apsemtą Šilutę, sakė, kad tiesiog pavaizdavo tą daugelio įsivaizduojamą (žiniasklaidos plačiai pakurstomą) stereotipą. Tikriausiai ne jam vienam paskambinę draugai ar pažįstami pokalbį dažnai pradeda nuo klausimo – ar neskęstate? „Tad ir beliko tą parodyti, kad mes šilutiškiai, kaip žinia, visi vaikštom po miestą su guminiais, ar juos automobiliuose vežiojamės, – kalbėjo šypsodamasis A.Sirtautas. – O depresija bei pyktis, kai atsikeli ryte ir matai – lyja, lyja, lyja – jau praėjo. Ir dabar juokas imta: keista, kai nebelyja – trūksta kažko… Tad beliko tai ironiškai parodyti, kad pamatę žmonės nusišypsotų“.

Kaip pavyko tai autoriui pavaizduoti ir esamą padėtį atspindėti – belieka spręsti kiekvienam. O kam patiko ir nori šią mielą žinią nusiųsti draugams, šių atvirukų turėtų ieškoti Šilutės meno mokykloje. Jų spausdinimą finansavo AB „Šilutės baldai“. Todėl šis įmonės bei Šilutės meno mokyklos sveikinimas taip pat pasieks visus.

Parengta pagal „Šilainės kraštas“ informaciją

2017_Silutes_atvirlaiskis


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Reklama